VIP program

WANT MORE?

Acesta este un program de Mentorship - un produs special creat pentru cei care își doresc următoarele avantaje:

• personal branding, susținere constantă, claritate, energy work - înveți să-ți împlinești visurile pas cu pas.
  • lucrezi one-to-one cu mine
  • descoperi și rezolvi odată pentru totdeauna cu tot ce te mai ține în trecut, în credințe care nu te ajută
  • treci la un alt nivel financiar și să schimbi credințele vechi legate de bani (indiferent de nivelul la care ești acum)
  • te vei simți motivat în fiecare zi și vei învăța să menții starea de entuziasm și bucurie.
  •  te ajut cu site-ul și ideile de business. construim împreună brand-ul care ți se potrivește cel mai bine.
  • îți împlinești toate visurile rapid
  • nu îți mai amâni dorințele și faci, în sfârșit, toate schimbările pe care le vrei în viață: să fii fericit, să trăiești liber, să ai propriul business, să călătorești, să locuiești unde vrei în lume.
  • înveți să-ți creezi propria realitate .
  • te răsfeți, pentru ca știi că meriți mai mult.

Iată în ce constă programul de Mentorship:

COACHING, DIGITAL NOMADS SCHOOL & WEBSITE

√   O primă ședință pe email/ primești o temă - pentru a vedea dacă ne potrivim și la ce avem de lucru.

√    8 sedințe timp de două luni, în care vei primi - pe email - exerciții și teme personalizate pe dorințele și nevoile tale (1 ședință/ săptămână).

√    O ședință live în săptămâna a 9-a pentru a integra tot ce am învățat.

√    Ai acces la Digital Nomads School + toate programele mele for free - oricând simți nevoia unui boost de energie sau vrei să faci o schimbare.

√    Ne putem auzi oricand pe email pentru Q&A.

√    Te ajut cu site-ul/ business-ul tău. Fie îți construiesc eu site-ul de la zero, fie îmbunătățim ce există deja. Vei primi un material detaliat despre ce și cum să faci pe site, content, produse, prețuri, IT, SEO, optimizare, automatizare, marketing.

PRET: 2200 EUR

In aprilie 2024, mai este un singur loc la Mentorship - daca vrei un business online, sa-ti fac eu site-ul, si sa incepi sa castigi bani din pasiunile tale, chiar daca nu stii care-s alea acum. De abia astept sa te cunosc, sa te cert, sa te iubesc si sa te ascult. Si sa construim impreuna. Multumeeesc!

Programul de Mentorship NU este pentru tine dacă:

• încerci să controlezi totul. Crezi că știi tu mai bine ce și cum (surprise! NIMENI nu știe. Let go!)
  • vrei ca altcineva să facă treaba pentru tine.
  • ești în "victim mentality" și repeți la infinit că nu știi ce să faci și cum și de ce. Te focusezi mereu pe probleme.
  • nu ești hotărât să schimbi ceva sau să faci exercițiile și temele primite.
  • nu crezi în capacitatea ta de a-ți crea viața pe care o visezi.
  • vrei să-i copii pe alții, pentru că tu nu ești dispus să încerci ceva original.

Viața ta se va schimba definitiv și vei avea multe surprize pe parcurs, poate cele mai interesante din ultimii ani.

Toate programele sunt create cu iubire și inspirație. Vei găsi pași clari, nu vorbărie goală. Și mă ai pe mine alături, profa care îți va deschide ușa spre tot ce este posibil și imposibil.

• Pentru cei care au participat la oricare dintre programele noastre - prețul plătit deja se scade din oferta de mai sus.

Înscrierea se face doar pe email la [email protected] sau pe formularul de CONTACT de mai jos.

Creăm împreună varianta ta nelimitată.

Tot ce ai visat se poate și eu te învăț cum. Sunt aici să te ghidez și să îți țin oglinda până te hotărăști să te vezi așa cum ești: limitless, powerful, free, magical.

Huge love & hugs,